jadłospis 20 marca

Dziś miałam małe szaleństwo białkowe, strasznie mnie naszła ochota na rybki już wczoraj. I tak oto , jak widać poniżej, są tego wyniki...
Kolumny: składnik/posiłek/waga w g/kalorie/białka/węglowodany/tłuszcze


Więc jak widać niekoniecznie wg założeń mi dziś poszło. I stanowczo zbyt mało kalorii oraz węglowodanów, ale poprostu nie mam ochoty jeść więcej. Aż się sama dziwie. No nic, postaram się z tym poprawić.
Jak narazie dalej samopoczucie super, mnóstwo powera mam w sobie, aż się mąż nie może nadziwić hehe :)

Dziś:
orbitrek 45minut
twister 10 minut
tabata !!! i dałam radę, całkiem poprawnie. Nie jest źle, tylko kwestia kontroli oddechu i dawałam na maxa. Tylko rzeczywiście nie miałam mocy, żeby później po schodach wejśc :P

6 komentarzy:

MedycznyBlog pisze...

Generalnie rzecz biorąc owoce nie są zbyt dobrym pomysłem na pełen posiłek. Oczywiście od jednego banana świat się nie zawali, ale stosowanie regularnie posiłków składających się z owoców (węglowodany proste) nieco utrudni nam odchudzanie.

Marysia pisze...

Białko jest szczególnie ważne w trakcie budowania masy mięśniowej. Dodatkowo warto zmieniać proporcje składników a więc redukować węglowodany na rzecz właśnie białka. Poza tym białko daje nam uczucie sytości na dłuższy czas.

newalcatraz pisze...

Białko powinno odgrywać bardzo ważną rolę w naszej diecie. Węglowodany OUT, białka IN! I do tego przemyślana suplementacja wspomagająca dążenie do idealnej sylwetki.

portal kulinarny pisze...

Trzeba zadbać przede wszystkim o wartościowe źródła białka, cukrów i tłuszczy. Warto jeść dobre jakościowo produkty i unikać tych, które de facto najbardziej nam smakują, ale noszą miano śmieciowego żarcia...

podolodzy.pl pisze...

Warto pamiętać, że jakość produktów jak i całego jadłospisu ma bardzo duży wpływ nie tylko na sylwetkę, ale także samopoczucie oraz naszą odporność!

techniki manipulacji pisze...

A co jeśli nie można zmobilizować się do przestrzegania diety? W takim przypadku bardzo pomocna może okazać się psychologia i różnego rodzaju techniki manipulacji, które pozwolą ułożyć sobie w głowie drogę do celu.